WEB dizainas

Dauguma verslo vadovų neįvertina web dizaino prekiavime, tačiau tiesa yra ta, kad web dizainas yra kas gali padaryti sėkmingą arba nesėkmingą marketingo operaciją, ypač jei tai darote internetu. Jūsų svetainė gal gali atitraukti galimų klientų dėmesį, bet Jūsų svetainės dizainas dažnausiai nusakys ar jie kąnors nusipirks.
Madista

Šiam projektui buvo reikalingas stilingas, šiuolaikinis svetainės dizaino sprendimas atitinkantis 20-30 metų moterų auditorijai.

Parda.lt

Šioje parduotuvėje buvo prekiaujama įvairiomis prekėmis plačiai auditorijai, todėl reikėjo sumaketuoti paprastą, laisvai naviguojamą svetainę.

Simple Perfections

Svetainės idėja kilo iš pačio veiklos pavadinimo: "paprasti tobulumai". Svetainei buvo pritaikytas simplistinis stilius ir paprasta navigacija.

Itiden

Užduotis šiam projektui buvo, kad jį sumaketuoti taip, kad visa reikalingiausia informacija būtų pateikta tik atidarius pradžios puslapį.

Viliaus transportas

Užduotis svetainės dizainui buvo sukurti kuo konkretesnį informacijos pateikimo būdą.

Okprint

Šio projekto pradiniame puslapyje buvo atrinkta populiariausios veiklos siūlomos paslaugos ir buvo orientuojamasi į tai kaip pagrindą informacijos pateikimui.

Logo dizainas

Logotipai turi kritinę svarbą verslo plėtrai. Kaip kompanijos grafinė reprezentacija, logotipas įtvirtina kompanijos savitumą ir tampa vienas labiausiai matomų kompanijos apraiškų taikomoje rinkoje. Todėl, gerai ir atitinkamai sukurtas logotipas yra esminė dalis kompanijos marketingo strategijoje.

Reklamos dizainas

Grafinis reklamos dizainas duoda Jūsų kompanijai veidą ir vizualinę reprezentaciją, kad tik pažvelgęs į jį, Jūsų klientai turi jausmą ir mintinį pozicionavimą galvoje apie Jūsų produktą. Kai globali rinka traukiasi link kasdien vis labiau populiarėjančių ir tobulėjančių technologijų, būtinybė akį patraukiančiam svetainės baneriui ar skaidrei tampa vis labiau ir labiau vertingas verslui.
Parda.lt reklaminiai baneriai

Buvau atsakingas šio projekto grafinio dizaino reklamos pateikimu. Įmonė buvo nauja ir atsidarinėjo vos tik prasidėjus pavasariuj, todėl tematiką buvo pavasarinė.

Sudomino?

Jeigu jus sudomino mano darbai ir norite su manim susisiekti - įveskite šone savo el. paštą ir žinutę.